0 22 napisał(a):

Są świetni trenerzy bez wyników (Leczynk, kiedyś Engel, Ulatowski) i beznadziejni z wynikami (Janas). Co kto lubi
|
No chyba Skorża należy do tych drugich, a jakoś za nim nie przepadacie

(no bo złotousty, bez charyzmy, lalusiowaty, lansujący taktykę "dzida i do przodu" i tylko przez przypadek nazdobywał pucharów z Groclinem i mistrzostw z Wisłą)
Najlepiej wytykać paranoje u sąsiada.
Z innej beczki: denerwuje mnie ta liga - wole jak 4-5 drużyn jest w formie, w tym 1-2 czarne konie, a nie takie mieszanie, że każdy wygrywa z każdym.