Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5777
Stary 07.11.2010, 21:59
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Są świetni trenerzy bez wyników (Leczynk, kiedyś Engel, Ulatowski) i beznadziejni z wynikami (Janas). Co kto lubi
No chyba Skorża należy do tych drugich, a jakoś za nim nie przepadacie (no bo złotousty, bez charyzmy, lalusiowaty, lansujący taktykę "dzida i do przodu" i tylko przez przypadek nazdobywał pucharów z Groclinem i mistrzostw z Wisłą)
Najlepiej wytykać paranoje u sąsiada.

Z innej beczki: denerwuje mnie ta liga - wole jak 4-5 drużyn jest w formie, w tym 1-2 czarne konie, a nie takie mieszanie, że każdy wygrywa z każdym.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując