wwf napisał(a):

|
Czyżby więc w Lecha tworząc budżet zakładali wejście do LM. Wcale by mnie to nie zdziwiło.
|
U nad budżet na przyszły rok był tworzony z wiarą, że znajdziemy się przynajmniej w grupie Ligi Europejskiej. Nic tylko wypada się cieszyć, i nie będzie dla mnie zaskoczenia, że np zarząd Lecha zostanie w zimie postawiony pod ścianą i najlepszych będą musieli sprzedać.