|
Wome jest po kontuzjach, słusznie już nie znajduje pracodawcy, lepiej szukać młodego, takiej gorszej wersji Kolarova.
Aliadiere dość podobnie, zdaje się, że to taki drugi Boukhari by był, tylko naziwsko nieco bardziej znane.
co do Cariniego to w sumie nie wiem, dobrym bramkarzem był choć nieco niskim, także no może byłby dobry...na pewno trzeba byłoby nad nim popracować.
|