Cytat:
|
Co za normalny trener wpuszcza na boisko Tosika i Gancarczyka, którzy nie potrafią grać w piłkę.
|
Hmm jesli dobrze pamietam to na poczatku seoznu robiles jakies porownania linii pomocy Polonii do np tej z Legii, Lecha czy Wisly i w gronie super pomocnikow ligi i Polonii wymieniales Gancarczyka
E. Poszperalem w Twoich postach i male sprotstowanie

Napisales ze u Was jest taka mocna pomoc ze Ganncarczyk nawet nie miesci sie do 1 skladu. Troche przekrecilem w 1 czesci posta Twoja wypowiedz ale nadal nie zmienia to faktu ze na poczatku sezonu zyles marzeniami a teraz zszedles nieco na ziemie (tzn teraz juz nie piszesz ze jest super i Polonia wygra LM albo inne mistzostwa wszechswiata tylko wmawiasz sobie i nam ze Janas nie zna ise na trenerce i stad niepowodzenia Wasze

). A wracajac do tematu to: teraz piszesz ze Gancarczyk nie umie grac w pilke a wtedy pisales ze u Was to nawet taki kozak jak Gancarczyk nie miesci sie do 1 skladu. To jak to jest? Wtedy byl bardzo dobry lecz za slaby na 1 sklad a teraz ten sam Gancarczyk nie umie grac w pilke?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.