Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Rond
Member
Od: 01.2009
Offline
#
979
07.11.2010, 21:31
kokrys
napisał(a):
Wiedziałem że zapomniałem coś wymienić
Oprócz tego jeszcze można dodać The Simpsons i Family Guy. W tym roku wyszło jeszcze kilka nowych seriali, m.in. Nikita która mi osobiście nie podeszła, ale zbiera bardzo pozytywne recenzje w sieci. A! Jeszcze przed wakacjami wyszedł nowy serial "The Gates" o wampirach i wilkołakach z prześliczną Rhoną Mitrą. Co ważne nie ma tutaj takich ciot jak w Zmierzchu tylko zwykłe krwiożercze potwory
Osobiście polecam dość stary "
Fawlty Towers" oraz nieśmiertelny "South Park". Spartakus podobno też ciekawy jest.
Rond
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rond
Znajdź inne posty napisane przez Rond