Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5765
Stary 07.11.2010, 21:31
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ta. I stąd jest jedynym trenerem, który prowadził polski klub w LM (i to w 1/4 finału) oraz grał z reprezentacją Polski na mundialu (najlepszy występ od 1986 do dziś na wielkiej imprezie, naszej kadry), wprowadzał Widzew do ekstraklasy, nawet Bełchatów za jego czasów grał ok.

Może sabotuje, ale po co miałby to robić?

Generalnie Janas stracił twarz po wzięciu posady po Bakero, natomiast jest jednym z najlepszych polskich trenerów (za jego czasów nawet repra olimpijska grała chociaż na granicy przyzwoitości - potem się to skończyło), wręcz powiedziałbym ze w ostatnich 20 latach jest to TOP 3 naszego kraju (dla mnie osobiście TOP 1, ale wyobrażam sobie, że ludzie mogą wyżej cenić Kasperczaka, chociaż po Górniku i Karabachu ciężko, albo.... Smudę).

Kasperczak dawno kogoś nie spuścił, bierzcie go
To, że tyle osiągnął, to właśnie mnie zadziwia. On naprawdę nie ma pojęcia o trenerce - jedyny system, który wpaja zawodnikom, to na pałę i do przodu. Poza tym zero pojęcia których zawodników gdzie ustawić. Zero pojęcia jakim systemem wyjść. Zero pojęcia kogo za kogo i kiedy wprowadzać. Przyjęcie Kasperczaka to byłaby już tragedia, bo jeszcze gorszy
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując