|
Dzisiaj w Cafe Futbol Kołtoń mówił, że Lech gdyby nie sprzedał Murawskiego i Lewego byłby zadłużony. Co więcej, samo utrzymanie drużyny kosztuje 8 mln euro.
Dlatego nie chcą dać sporej podwyżki Arboledzie, dlatego pewnie będą sprzedawać kolejnych zawodników. Pieniądze z LE nie są jakieś wielkie, pewnie z samych biletów wyciągnęli więcej niż za zwycięstwa. A to nie musi wystarczać na finansowanie drużyny.
|