wwf napisał(a):

Jak Cupiała nie stać na dobrego trenera z zagranicy to należy postawić na swojego zaufanego człowieka, Wiślaka - Adama Nawałkę.
Dobrze on sobie radzi w Górniku, lubi stawiać na młodych (to on postawił kiedyś na Brożków w Wiśle). Już kiedyś w Wiśle trenował i miał sukcesy. Na pewno wymagałby od Cupiała wzmocnień, bo kiedyś zrezygnował po tym jak usłyszał że transferów nie będzie a on z tym składem co ma nie jest pewny co do sukcesów w europejskich pucharach.
Ja myslę że to byłby dobry trener jak dla nas na te złe czasy.
|
Nawałka? Jak przypominam sobie co grała Wisła za jego czasów, jeszcze mnie trzęsie. Gorzej i brzydziej gralismy chyba tylko za Liczki i Okuki.
Trenerem który juz kiedys trenował Wisłe, miał sukcesy i jest zaufanym wiślakiem jest A. Musiał.