Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2963
Stary 07.11.2010, 21:06
wwf napisał(a):Wyświetl post
Jak Cupiała nie stać na dobrego trenera z zagranicy to należy postawić na swojego zaufanego człowieka, Wiślaka - Adama Nawałkę.

Dobrze on sobie radzi w Górniku, lubi stawiać na młodych (to on postawił kiedyś na Brożków w Wiśle). Już kiedyś w Wiśle trenował i miał sukcesy. Na pewno wymagałby od Cupiała wzmocnień, bo kiedyś zrezygnował po tym jak usłyszał że transferów nie będzie a on z tym składem co ma nie jest pewny co do sukcesów w europejskich pucharach.

Ja myslę że to byłby dobry trener jak dla nas na te złe czasy.
Nawałka? Jak przypominam sobie co grała Wisła za jego czasów, jeszcze mnie trzęsie. Gorzej i brzydziej gralismy chyba tylko za Liczki i Okuki.
Trenerem który juz kiedys trenował Wisłe, miał sukcesy i jest zaufanym wiślakiem jest A. Musiał.
Odpowiedz cytując