Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5756
Stary 07.11.2010, 21:02
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem ciekawy co po meczu z Lechią będzie miał do powiedzenia USER, "Polonia Duma Stolicy"
Poczułem się zaproszony jak Janas na konferencję pomeczową.

A tak poważnie, to problemem jest Janas, który nie ma w ogóle zielonego pojęcia o piłce, albo specjalnie to wszystko sabotuje. Co za normalny trener wpuszcza na boisko Tosika i Gancarczyka, którzy nie potrafią grać w piłkę. Poza tym zamiast wpuścić rezerwowego napastnika jak jest jeszcze czas, to on wyczekuje do końca i zdejmuje Gołebiewskiego. Piłkarze sami przyznają, że nie wiedzieli co grać, więc ja sam nie wiem za co ten gamoń Janas pobiera pieniądze.

Za bardzo nie ma kim go zastąpić. Jeżeli zaliczy wtopy z Lechem i Ruchem, to w następną niedzielę poleci. Dzisiaj Wojciechowski w swoim pokoju na K6 rozmawiał z Kasperczakiem ()/
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując