Temat
:
WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
146
07.11.2010, 20:55
Malecki moze serce do walki ma ale niestety chlopak jest taktyczne zero. na Legie tez wolalybym Riosa niz Malego
LUKAS77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LUKAS77
Znajdź inne posty napisane przez LUKAS77