Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 07.11.2010, 20:38
Robert to dobry trener, który może osiągnąć coś z tą drużyną niektórzy chyba tego nie rozumieją mam nadzieje że nasz zarząd mu zaufa nie chcę w Wiśle oglądać żadnego Zielińskiego albo Michniewicza bo ch*j wie co z tego będzie.
Odpowiedz cytując