Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19071
Stary 07.11.2010, 20:38
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Na św. Tomasza w okolicach Sławkowskiej, w stronę placu Szczepańskiego to jest monitoring ?
ostatnio chłopaki grali w bierki 1 na 1 tam gdzieś właśnie ale nikt nie przyjechał przez parę minut więc chyba nie ma
Odpowiedz cytując