Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 07.11.2010, 20:34
Chyba przydało by się jakieś wotum zaufania dla Maaskanta jak za Skorży. Skandowanie nazwiska przez cały stadion (no, prawie cały)

ED - szczepan - no właśnie, a przydałoby się. Chyba że ktoś woli Zielińskiego, Bobo, Czesia albo nie daj boże Majewskiego...
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 07.11.2010 o godz. 20:39.


Odpowiedz cytując