Chyba przydało by się jakieś wotum zaufania dla Maaskanta jak za Skorży. Skandowanie nazwiska przez cały stadion (no, prawie cały

)
ED - szczepan - no właśnie, a przydałoby się. Chyba że ktoś woli Zielińskiego, Bobo, Czesia albo nie daj boże Majewskiego...