Titto napisał(a):

Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!
|
Dokładnie,ludzie ten gość to amator do kwadratu,fenomen Sadloka to na pracę magisterską chyba
Sadlok precz od Wisły