Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8017
Stary 07.11.2010, 20:28
Titto napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!
Dokładnie,ludzie ten gość to amator do kwadratu,fenomen Sadloka to na pracę magisterską chyba


Sadlok precz od Wisły
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując