Titto napisał(a):

Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!
|
Ja nie wiem czy wy czytać umiecie , ale SADLOK OD STYCZNIA PIŁKARZEM POLONII !
