Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8016
Stary 07.11.2010, 20:28
Titto napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!

Ja nie wiem czy wy czytać umiecie , ale SADLOK OD STYCZNIA PIŁKARZEM POLONII !
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując