Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16298
Stary 07.11.2010, 20:23
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Stawiam, że trybuna zachodnia do użytku w obecnym sezonie gotowa nie będzie, podobnie północna, gdzie na razie brak informacji o protestach/podpisaniu umowy na budowę zaplecza.
Co do trybuny zachodniej może masz rację ale północna według mnie będzie skończona jeżeli prace ruszą w tym roku.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując