PiotrG napisał(a):

|
Stawiam, że trybuna zachodnia do użytku w obecnym sezonie gotowa nie będzie, podobnie północna, gdzie na razie brak informacji o protestach/podpisaniu umowy na budowę zaplecza.
|
Co do trybuny zachodniej może masz rację ale północna według mnie będzie skończona jeżeli prace ruszą w tym roku.