Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8015
Stary 07.11.2010, 20:18
Cytat:
Następnym kandydatem według mnie jest Maciek Sadlok...wiem, wiem..zaraz będziecie pisać, że za drogi, że za dużo pieniędzy chce i wgl...ale na miłośc boską !? co my osiągniemy jak będziemy brać zawodników za darmo bądz za 'psi grosz'.Chciałbym jeszcze wspomnieć o jakimś dobrym napastniku.
Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!
Odpowiedz cytując