Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8014
Stary 07.11.2010, 20:13
Ja, aby poprawić grę obronną pomyślałbym nad sporwadzeniem: Huberta Wołąkiewicza - wiem, że będzie trudno go wyrwać bo to kapitan Lechii ale warto spróbować bo ma chłopak możliwości i jest w miare młody a zarazem doświadczony. Następnym kandydatem według mnie jest Maciek Sadlok...wiem, wiem..zaraz będziecie pisać, że za drogi, że za dużo pieniędzy chce i wgl...ale na miłośc boską !? co my osiągniemy jak będziemy brać zawodników za darmo bądz za 'psi grosz'.Chciałbym jeszcze wspomnieć o jakimś dobrym napastniku.A więc chodzi mi o Kamila Grosickiego.Chłopak jest na gazie...wielu powie, że do Wisły się nie nadaje bo jednego skandaliste już mamy (Patryk Małecki).Ale on może grać na skrzydle, za napastnikiem lub w razie kontuzji jakiegoś podstawowego napastnika (być może Pawła Brożka) może grać na szpicy

Myśle, że chociaż jednego z tych grajków warto by zatrudnić

Pozdro dla kumatych.
Odpowiedz cytując