Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 07.11.2010, 20:11
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Polecą pewnie Cracovia i Polonia B. My się martwmy, żebyśmy chociaż na pierwszą trójkę się załapali, o ile kupimy ze 2 solidnych obrońców.
...Bocznego obrońce dobrej klasy solidnego prawo skrzydłowego i napastnika.
Powinno wystarczyć.
Odpowiedz cytując