Temat: Imię dla psa
Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.11.2010, 20:00. Imię dla psa
Witam

Witam, zastanawiam sie na imieniem dla psa. Nie myślałem że będe miał z tym tyle kłopotu
Jest to wyżeł i jest psem.
Może pomożecie ?
Foto :
Ps. te mokasyny to poprzedniego właściciela
Odpowiedz cytując