Z tym Brożkiem to wy macie jakiś problem ludzie!!! Ten gość ma prawie
100 goli w lidze,regularnie strzela w sezonie około 10 goli(bez formy) a wy chcecie się go pozbywać

Nikt nam nie da już tych 3 mln baa nawet 2 mln a ten piłkarz potwierdzał już nie raz że ma możliwości,potrzeba drugiego napastnika ale wysokiej klasy ,który strzela bramki
Macie słabą pamięć więc wam przypomnę tym filmikiem:
http://www.youtube.com/watch?v=94xMwfCU7wE