Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8012
Stary 07.11.2010, 19:55
Z tym Brożkiem to wy macie jakiś problem ludzie!!! Ten gość ma prawie 100 goli w lidze,regularnie strzela w sezonie około 10 goli(bez formy) a wy chcecie się go pozbywać Nikt nam nie da już tych 3 mln baa nawet 2 mln a ten piłkarz potwierdzał już nie raz że ma możliwości,potrzeba drugiego napastnika ale wysokiej klasy ,który strzela bramki

Macie słabą pamięć więc wam przypomnę tym filmikiem:

http://www.youtube.com/watch?v=94xMwfCU7wE
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 07.11.2010 o godz. 20:01.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując