Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8011
Stary 07.11.2010, 19:55
Nie zgodzę się - gramy teraz systemem bliżej nie zdefiniowanym, aczkolwiek jest to bardziej takie 451 zamieniające się w 4-3-3 w razie gdy gramy u siebie. Więc jak dla mnie myśląc o taktyce Maaskanta byłaby to alternatywa dla Brożka, albo ktoś kto byłby nawet od niego lepszy i wygryzłby go z pierwszej jedenastki. Brożek jak dla mnie obecnie nic nie gra. Chętnie posadziłbym go na ławę, ale nie ma za kogo.
Odpowiedz cytując