Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 07.11.2010, 19:54
skeba napisał(a):Wyświetl post
Na pewno, czy raczej ? te dwa słowa się wykluczają
Lech ma straty 7 pkt i 1 mecz mniej, a grają u siebie, więc wygrają ze słaba Polonią i mają 4 pkt straty.
W tamtym sezonie odrobili 10 do nas i zostali mistrzem, więc spokojnie. Mają większe szanse na przeskoczenie nas, niż my Jagi
W tamtym sezonie to nie Lech odrobił do Wisly tylko Wisła sama to oddała.

Drugi raz takie coś sie nie powtorzy a Wisła juz gorzej grac nie będzie tylko lepiej.Ja ciagle obstaje przy swoim - pierwsza dwojka na koniec Wisła z Legią.
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując