skeba napisał(a):

Na pewno, czy raczej ? te dwa słowa się wykluczają
Lech ma straty 7 pkt i 1 mecz mniej, a grają u siebie, więc wygrają ze słaba Polonią i mają 4 pkt straty.
W tamtym sezonie odrobili 10 do nas i zostali mistrzem, więc spokojnie. Mają większe szanse na przeskoczenie nas, niż my Jagi
|
W tamtym sezonie to nie Lech odrobił do Wisly tylko Wisła sama to oddała.
Drugi raz takie coś sie nie powtorzy a Wisła juz gorzej grac nie będzie tylko lepiej.Ja ciagle obstaje przy swoim - pierwsza dwojka na koniec Wisła z Legią.