Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2942
Stary 07.11.2010, 19:49
bakiagh napisał(a):Wyświetl post
Właśnie w programie Liga+ Extra zostało powiedziane, że zarząd Wisły ma powoli dość stylu prezentowanego przez Wisełke i zastanawia się nad zaproponowaniem pracy Jackowi Zielinskiemu. Podobno nawet miała paść propozycja.

Co o tym sądzicie


Nie wydaje mi się żeby po niecałej rundzie już mieli Maaskantowi dziękować.
Po kilku słabych meczach na wiosne już prędzej ale teraz ? Nie wydaje mi się.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 07.11.2010 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując