bakiagh napisał(a):

Właśnie w programie Liga+ Extra zostało powiedziane, że zarząd Wisły ma powoli dość stylu prezentowanego przez Wisełke i zastanawia się nad zaproponowaniem pracy Jackowi Zielinskiemu. Podobno nawet miała paść propozycja.
Co o tym sądzicie
|
Nie wydaje mi się żeby po niecałej rundzie już mieli Maaskantowi dziękować.
Po kilku słabych meczach na wiosne już prędzej ale teraz ? Nie wydaje mi się.