Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 07.11.2010, 19:48
Skoro prezesem może zostać w naszym klubie byle dyletant Basałaj (czy to czasem nie jego nazwał tak Olo Moskalewicz i musiał pożegnać się z klubem?) - nie zdziwię się, jeśli na prawdę rozważa się na górze zmianę trenera... To może z rozpędu niech już myślą nad sprowadzeniem nowego dyrektora sportowego? Edek Socha zdaje się wolny jest - dyrektor w sam raz dla nas!

Prezio - Basałaj
Dyrektor - Edzio
Szef scotów - Zdzisio
Doradca Bossa - Rogala
Boss - Boss

I gra gitara...
Odpowiedz cytując