Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2939
Stary 07.11.2010, 19:40
bakiagh napisał(a):Wyświetl post
właśnie w programie liga+ extra zostało powiedziane, że zarząd wisły ma powoli dość stylu prezentowanego przez wisełke i zastanawia się nad zaproponowaniem pracy jackowi zielinskiemu. Podobno nawet miała paść propozycja.

Co o tym sądzicie
Radziejów, 7 listopada 2010 r.
Szanowny Zarządzie Wisły Kraków!

CZY WAS DO RESZTY POJ..BAŁUS?

Z wyrazami szacunku,
TS Girl
Ostatnio edytowane przez TS Girl : 07.11.2010 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując