bakiagh napisał(a):

właśnie w programie liga+ extra zostało powiedziane, że zarząd wisły ma powoli dość stylu prezentowanego przez wisełke i zastanawia się nad zaproponowaniem pracy jackowi zielinskiemu. Podobno nawet miała paść propozycja.
Co o tym sądzicie
|
Radziejów, 7 listopada 2010 r.
Szanowny Zarządzie Wisły Kraków!
CZY WAS DO RESZTY POJ..BAŁUS?
Z wyrazami szacunku,
TS Girl