bonawentura napisał(a):

Akurat teraz liczę na solidne 2-3 wzmocnienia w zimie, ale takie bezpośrednio do pierwszej jedenastki. Oby byli to w miarę młodzi piłkarze, bo na takich liczę, choć nie jest to jakiś mój wewnętrzny priorytet.
Wisła zrobiła na plus, że zakontraktowała tylu nowych graczy. Wielu z nich co prawda jest wypożyczonych, ale np. takiego Chaveza kupiłbym. Więc jest jakaś szansa na zwiększenie jakości w grze, ale po dobrych transferach zimowych, by okazały się one relewantne.
|
Wisła szuka zawodników młodych (22-23 lata), reprezentantów swoich krajów, wszechstronnych i za darmo.
Tak by było najlepiej. A że to jest niemożliwe to zrealizowania, chyba, że analizować kontrakty będzie Bednarz, to wtedy szanse na znalezienie takiego zawodnika wzrastają.
Co nie zmienia faktu, że te 2-3 wzmocnienia to absolutne minimum. A jeśli naprawdę chcemy się wzmocnić, to trzeba tych piłkarzy ściągnąć znacznie więcej.