Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 07.11.2010, 19:32
Cytat:
Lech juz na pewno raczej skonczy lige za Legią i Wisłą i byc moze Jagą
Na pewno, czy raczej ? te dwa słowa się wykluczają
Lech ma straty 7 pkt i 1 mecz mniej, a grają u siebie, więc wygrają ze słaba Polonią i mają 4 pkt straty.
W tamtym sezonie odrobili 10 do nas i zostali mistrzem, więc spokojnie. Mają większe szanse na przeskoczenie nas, niż my Jagi
Odpowiedz cytując