Ojoj, chyba limit farta się wyczerpał... Injac już nie strzelil gola ala Tsubasa (czy jak to sie tam pisze), Arboledzie się nie odbiło od głowy? Coś takiego... Świetna kolejka, oby za tydzień było podobnie

Cieszy też postawa Lechii, która pokazuje Koszulom miejsce w szeregu

Ciekawe kiedy poleci Janas?
PS. Zamiast kawy ciastka i forum Discopolo, polecam kawę ciasteczko i forum Amici
