Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5739
Stary 07.11.2010, 19:32
Ojoj, chyba limit farta się wyczerpał... Injac już nie strzelil gola ala Tsubasa (czy jak to sie tam pisze), Arboledzie się nie odbiło od głowy? Coś takiego... Świetna kolejka, oby za tydzień było podobnie Cieszy też postawa Lechii, która pokazuje Koszulom miejsce w szeregu Ciekawe kiedy poleci Janas?
PS. Zamiast kawy ciastka i forum Discopolo, polecam kawę ciasteczko i forum Amici
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 07.11.2010 o godz. 19:36.
Odpowiedz cytując