|
Niewiem ile osób to zauważyło , ale pozycja Lecha nie jest żadnym przypadkiem . Więcej porażek od nich ( czyt 6 ) ma tylko ostatnia Cracxa w lidze . W środowym meczu optymalny byłby jednak remis z Polonią
Oj ładny będa mieli stadion w 1 lidze , pozazdrościc kibicom Niecierzy , Kluczborka , Łęcznej , Radzionkowa fajnych wyjazdów . Noi wkońcu poznańscy kibice doczekają się derbów Poznania!
|