Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5734
Stary 07.11.2010, 19:25
Niewiem ile osób to zauważyło , ale pozycja Lecha nie jest żadnym przypadkiem . Więcej porażek od nich ( czyt 6 ) ma tylko ostatnia Cracxa w lidze . W środowym meczu optymalny byłby jednak remis z Polonią

Oj ładny będa mieli stadion w 1 lidze , pozazdrościc kibicom Niecierzy , Kluczborka , Łęcznej , Radzionkowa fajnych wyjazdów . Noi wkońcu poznańscy kibice doczekają się derbów Poznania!
Odpowiedz cytując