Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16295
Stary 07.11.2010, 19:24
Cytat:
Wnętrza nie muszą znowu oddawać w stanie końcowym, mogą z tym poczekać. Ja liczę jeszcze na jakąś przyzwoitą elewację stadionu.
Muszą. Nie wpuszczą kibiców na plac budowy.
Dopóki strefy kibiców nie będą gotowe i odebrane, do póty kibice na trybunę nie wejdą.
Odpowiedz cytując