|
a kim jest Traore?u nas grają reprezentanci Polski Slowenii,Hondurasu,mlodzieżowcy Słowacji,Czech Argentyny(?).podstawowi zawodnicy ekip z MŚ.i terazz postawcie się na miejscu kogoś wybierającego zawodników do klubu.kogo weźmiecie?kogoś praktycznie anonimowego czy kogoś z takim CV jak Kirm czy Chavez ? jesten ciekaw co by było jakbyśmy zakontraktowali np Traore zamiast Riosa czy Chaveza.ale by na forum była burza i jechanie po tym "głupim"Basałaju i "durnym"Cupiale.
trzeba się pogodzic z tym,że każdy polski klub tak naprawdę przeprowadza transfery w ciemno.takie mamy budżety i na tyle one pozwalają.tak samo jak my to i Lech i Legia oprócz udanych zakupow mieli swoje wpadki.
dziękuję za uwagę
|