RAF napisał(a):

|
Ludzie, czy wyscie oszaleli? ...
|
Nie chciało mi się za bardzo rozpisywać, ale gdybym miał napisać drugą częśc swojego posta, to by pewnie była podobna.
Swoją drogą zwalnianie trenera po wygranych derbach, to tylko na tym forum może się zdarzyć.