Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2930
Stary 07.11.2010, 19:17
RAF w pełni podpisuję się pod Twoimi słowami. Wydaje mi się, że co niektórzy na tym forum chyba nie mają nic do roboty i frustrują się przez to, że Wisła ma 7., czy też 8. miejsce w tabeli.

Frustracja na tym forum zaczyna sięgać apogeum. Od dzisiaj wszystkich psioczących do 16. kolejki proponuję nazywać Zdzisiami Kapkami... bo Zdzisiu napewno psioczy na trenera - jego talenty coś za słabo grają...hmm... to pewnie przez Maaskanta, czyż nie?
Odpowiedz cytując