Amikorz przegral i jest ok
Moze góra tabeli nie wyglada wesoło ale 2 ostatnie miejsca to miód na serce dla Wiślakow
Lech juz na pewno raczej skonczy lige za Legią i Wisłą i byc moze Jagą. I tak nie wierze, ze Jage stac na cos wiecej niż 3 miejsce. O Koronie nie ma co wspominac. Postawilbym spore pieniadze, ze liga skonczy sie w kolejnosci Wisła, Legia badz odwrotnie ale niestety nie ma opcji takeigo zakładu

Wygrajmyz Legią i mozna mowic, ze jestesmy w czołowce
