Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 07.11.2010, 19:16
Amikorz przegral i jest ok

Moze góra tabeli nie wyglada wesoło ale 2 ostatnie miejsca to miód na serce dla Wiślakow

Lech juz na pewno raczej skonczy lige za Legią i Wisłą i byc moze Jagą. I tak nie wierze, ze Jage stac na cos wiecej niż 3 miejsce. O Koronie nie ma co wspominac. Postawilbym spore pieniadze, ze liga skonczy sie w kolejnosci Wisła, Legia badz odwrotnie ale niestety nie ma opcji takeigo zakładu Wygrajmyz Legią i mozna mowic, ze jestesmy w czołowce
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując