QBAS napisał(a):

|
Oglądał ktoś mecz? Dlaczego mecz był aż o 7 minut przedłużony? Rzeczywiście tyle przerw w grze było czy?
|
Nie, po prostu sędzia uznał za politycznie poprawne dać mistrzowi Polski szanse na wyrownanie. Tak szczerze nei wiem skąd sędzia wziął te 5 minut, szosta minuta to byla "ostatnia akcja".