Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5730
Stary 07.11.2010, 19:15
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś mecz? Dlaczego mecz był aż o 7 minut przedłużony? Rzeczywiście tyle przerw w grze było czy?
Nie, po prostu sędzia uznał za politycznie poprawne dać mistrzowi Polski szanse na wyrownanie. Tak szczerze nei wiem skąd sędzia wziął te 5 minut, szosta minuta to byla "ostatnia akcja".
Odpowiedz cytując