Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
4562
07.11.2010, 19:11
czy u Was też w Ekstraklasie wszystkie drużyny grają tego samego dnia o tej samej godzinie? I czemu połowa drużyny pod koniec meczu ma kondycję na poziomie 70% ?
w 10 nie męczyli się tak mocno...
maciekmiszcz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekmiszcz
Znajdź inne posty napisane przez maciekmiszcz