Wyświetl pojedynczy post
maciekmiszcz
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4562
Stary 07.11.2010, 19:11
czy u Was też w Ekstraklasie wszystkie drużyny grają tego samego dnia o tej samej godzinie? I czemu połowa drużyny pod koniec meczu ma kondycję na poziomie 70% ? w 10 nie męczyli się tak mocno...
Odpowiedz cytując