Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5724
Stary 07.11.2010, 19:08
przemo napisał(a):Wyświetl post
Wiem że to mało prawdopodobne, ale czy była wcześniej sytuacja ze mistrz kraju w następnym sezonie spadł z ligi ?
Sportowo to Polonia Bytom w 1955, bo jak napisali poprzednicy, to było jeszcze Zagłębie Lubin, ale to za korupcje było. Zespół ze stolicy ziemniaka straszny piach gra, Śląsk dalej nad strefą spadkową. Jeśli w środę Lech tak zagra z Polonią to wp..l mają murowany, bo Wojciechowski Dream Team mimo wszystko lepsze ważenie sprawił na mnie podczas meczu z Lechią.
Kolejka w sumie wymarzona.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując