Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5723
Stary 07.11.2010, 19:08
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Co by się nie działo, Amica nie spadnie. Oni po prostu olewają mecze w naszej lidze. ..
Poślady tylko spinają na puchary i na Wisłę. Do tego wyczerpali limit szczęścia, gole z wolnych ,spalonych w ostatnich minutach i tak to wygląda.
Odpowiedz cytując