QBAS napisał(a):

|
Co by się nie działo, Amica nie spadnie. Oni po prostu olewają mecze w naszej lidze. ..
|
Poślady tylko spinają na puchary i na Wisłę. Do tego wyczerpali limit szczęścia, gole z wolnych ,spalonych w ostatnich minutach i tak to wygląda.