*Michael* napisał(a):

a czy wy kur*a zaczniecie żyć teraźniejszością? a nie kochać tego Petrescu
|
Michael, czy mógłbyś poczytać, co ja pisałem w wątku o trenerze, a nie wrzucać mnie do wora razem z "narzekaczami"?
Willow napisał:
Cytat:
|
Tylko, że dobrych transferów najprawdopodobniej nie będzie, przynajmniej nic na to nie wskazuje. Więc nie pozostaje nic innego, jak zniwelować różnicę dobrym trenerem, z doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami. Takim, który jest w stanie wyciągnąć z tego składu nie 100%, a 150% możliwości.
|
Czyli że niby jak to rozumieć? Nie będzie transferów, bo pismaki się w ogóle nie rozpisują na ich temat, skąd to wiesz?
dynek.pl napisał:
Cytat:
|
a propos Bialorusi to mysle, ze na trenera takiego BATE to powinno nas byc stac
|
Ojej ojej. Ja myślę, że natenczas nie pora na rozmowy o nowym trenerze. Pozwólmy Maaskantowi się rozwinąć. Osobiście mam nadzieję, że coś mu jednak wyjdzie. Nawet chociażby ten Puchar Polski.