Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5718
Stary 07.11.2010, 19:02
Wiem że w przypadku Amici to raczej science-fiction że spadną, ale jeśli będą się spinać tylko na kilka meczy w sezonie to nie wróże im wyższego miejsca jak 8 a o euro-pucharach nie wspomnę
Odpowiedz cytując