Temat
:
WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00
Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa
Offline
#
128
07.11.2010, 18:53
PhantomRanger
napisał(a):
Remis brałbym w ciemno.
Żadnych remisów. Albo do przodu, albo do tyłu. Liczę na dobry mecz.
Derby Warszawy tylko na Służewcu
andrzejzb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzejzb
Znajdź inne posty napisane przez andrzejzb