Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5706
Stary 07.11.2010, 18:43
Czego współczujesz Amice? Należy się cieszyć, bo zespoły-obłudy tj. Amica, Pasy i Disco dostają to na co zasługują.

Miejmy nadzieję, że ze 2 z nich skorzystają z przymusowych wakacji w I lidze.
Odpowiedz cytując