Elefant napisał(a):

|
Jakbym miał pracować w Białorusi, tobym żądał cztery razy większej gaży niż w Polsce. Dobry trener z zagranicy z osiągnięciami to marzenie (przynajmniej na razie).
|
a propos Bialorusi to mysle, ze na trenera takiego BATE to powinno nas byc stac