Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2925
Stary 07.11.2010, 18:39
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Jakbym miał pracować w Białorusi, tobym żądał cztery razy większej gaży niż w Polsce. Dobry trener z zagranicy z osiągnięciami to marzenie (przynajmniej na razie).
a propos Bialorusi to mysle, ze na trenera takiego BATE to powinno nas byc stac
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując