PiotrG napisał(a):

J......
Co do postępów - deja vu, jak w przypadku trybuny wschodniej. Zachodnia gotowa będzie na czerwiec/lipiec 2011.
|
Nie no trochę przesadzasz.Jest góra 3 miesiące roboty- nawet przy takim ślimaczym tempie. Krzesełka skończą w 2 tygodnie.Szklenie to max 3-4 tygodnie.Podłogi,malowanie,łazienki,windy,wykończe nie instalacji i uruchomienia -dłużej niż 2-3 miesiące to byłoby już zboczenie
