|
No zgoda z tym niezależnym przegiąłem ,bo UPR zawsze w tyłek wchodził. Ale jaki on był propisowski przed 2007?
A teraz cała jego popisowość sprowadza sie do miażdżenia Donka. Ile takich teraz jest? Nawet nie ma teraz nikogo który Tuska chwali, wszyscy napierdalają w Kaczora od świtu do zmierzchu.
|