Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10914
Stary 07.11.2010, 17:55
No zgoda z tym niezależnym przegiąłem ,bo UPR zawsze w tyłek wchodził. Ale jaki on był propisowski przed 2007?
A teraz cała jego popisowość sprowadza sie do miażdżenia Donka. Ile takich teraz jest? Nawet nie ma teraz nikogo który Tuska chwali, wszyscy napierdalają w Kaczora od świtu do zmierzchu.