|
Tak jasne, ale jak my mamy nie mieć wymagań kiedy nasz kochany zespół zawsze walczy o mistrzostwo czy puchary ? To nie chodzi o wychowanie, to chodzi o to jakie stawiamy sobie cele. A żeby je osiągać to... sami wiemy. Lepiej od nas robią to inni, choć nie mają podstaw do budowania zespołów na mistrza, ale robią to coraz lepiej lub nas dościgają lub prześcignęły.
|