|
Ja tam na tych rysunkach nic nie widzę, dużo kresek i cyferek, a nie widzę żeby to gdzieś było ładnie i przejrzyście opisane więc dziękuję za odpowiedz.
Jeszcze jedno pytanie. Czy pomieszczenia dla klubu, czyli biura i inne pomieszczenia będą na zachodniej? Bo wcześniej ktoś pisał o tym, że to wszystko będzie na wschodniej co dla mnie jest nieporozumieniem.
|