Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36143
Stary 07.11.2010, 17:13
tofik napisał(a):Wyświetl post
Wiesz jak u nas nawet do niedawna dyr sportowego nie było, prezesa itd. Wszystko na głowie postawione.
A dobre transfery to są efekty pracy przez pół roku nad nimi.
Nie wspominam, że Cupiał najlepszych by najchetniej wyprzedał, a zastępcy mają być najlepiej za darmo.
No niestety, kokosów znowu nie będzie i tego się należy trzymać, spodziewać, nie pompować kolejny raz tego balona. Może niektórych forumowiczów da się wychować, zracjonalizować, przemówić im do rozsądku? Może zjednoczona, uczciwie dyskutująca i rozumiejąca się brać kibicowska byłaby lepszym oparciem dla klubu (nie dla spółki akcyjnej) niż dotychczasowi wodzireje pojedynków na demagogie?

Jeżeli Boguś zakontraktowałby mnie do Wisły, to byłbym w stanie nawet płacić za grę w pierwszym składzie : )

Swoją drogą, gdybyśmy żyli w San Marino, czy Luksemburgu można by było się pokusić o wystawianie na aukcję jednego miejsca w składzie. Bogate społeczeństwo produkuje amatorów różnych dóbr i towarów, myślę, że jakieś rozkapryszone dziecko milionera podreperowałoby nam budżet : )

Nie wiecie może, czy Kulczyk jr. nie chciałby zagrać z Pawłem w ataku?
Odpowiedz cytując