Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4559
Stary 07.11.2010, 16:57
miba napisał(a):Wyświetl post
Ja pierdziu, odpaliłem, zacząłem grać a tu początek WSZYSTKO W PAŁĘ i to w wymiarze 1:5, 0:4, 0:6, 1:7 itd... :O

Co jest?!

Jeszcze mi się to nie zdarzyło nigdy :O
Powiem szczerze że często miałem takie wyniki ale w FM10 . 11 jest o wiele bardziej realistyczna moim zdaniem. Nie ma właśnie takich hokejowych wyników i dla mnie wszystko OK.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując