miba napisał(a):

Ja pierdziu, odpaliłem, zacząłem grać a tu początek WSZYSTKO W PAŁĘ i to w wymiarze 1:5, 0:4, 0:6, 1:7 itd... :O
Co jest?!
Jeszcze mi się to nie zdarzyło nigdy :O
|
Powiem szczerze że często miałem takie wyniki ale w FM10 . 11 jest o wiele bardziej realistyczna moim zdaniem. Nie ma właśnie takich hokejowych wyników i dla mnie wszystko OK.